Spoti – sposób tworzenia szkoleń, który pokochasz!

Platforma Spoti

Prowadzenie szkoleń za pośrednictwem Internetu to nie tylko oszczędność czasu i pieniędzy zarówno dla organizatorów, jak i samych uczestników, ale także wyjście naprzeciw oczekiwaniom współczesnych użytkowników wirtualnej przestrzeni, którzy szukają przede wszystkim rozwiązań łatwych, elastycznych w obsłudze i tanich. Pragnąć sprostać tym oczekiwaniom, firma eTechnologie wprowadza nową platformę ułatwiającą prowadzenie szkoleń za pomocą Internetu.

Oferowane rozwiązanie to pięć fundamentalnych korzyści:

Po pierwsze: tworzenie szkoleń ma być łatwe i szybkie

Twórcy rozwiązania postawili na maksymalne uproszczenie procesu tworzenia szkoleń, dlatego też platforma do szkoleń została zaprojektowana tak, by w prosty sposób tworzyć atrakcyjne, interaktywne szkolenia – bez znajomości zaawansowanych technologii.

Po drugie: szkolenia są dostępne również dla smartfonów i tabletów, niezależnie od systemu operacyjnego

Rynek urządzeń mobilnych rozwija się błyskawicznie, w związku z tym rozwiązania do uczenia się przez Internet muszą gwarantować bezproblemowy dostęp i możliwość obsługi z każdego urządzenia. Oferowana przez eTechnologie platforma do prowadzenia szkoleń to rozwiązanie, które doskonale sprawdza się we wszystkich typach smartfonów i tabletów.

Po trzecie: wspólna praca na dokumentach w chmurze

Platforma do szkoleń umożliwia integrację z dokumentami Google, dostępnymi w ramach bezpłatnej usługi Gmail oraz adresowanej dla szkół, uczelni i firm usługi Google Apps.
Dzięki temu trenerzy prowadzący szkolenia oraz uczestnicy kursów nie potrzebują żadnego dodatkowego oprogramowania, aby tworzyć dokumenty, opracowania, arkusze kalkulacyjne, prezentacje itd. Co więcej, oferowana platforma szkoleniowa umożliwia wspólną pracę wielu osób tworzących jeden dokument w czasie rzeczywistym, nawet jeśli znajdują się w różnych lokalizacjach. Zarówno osoba prowadząca szkolenie, jak i jego uczestnicy mogą łatwo sprawdzić, który fragment został dopisany i przez kogo.

Po czwarte: interaktywna współpraca i wymiana poglądów

Szkolenia e-learningowe powszechnie kojarzą się z jednostronnym procesem, w ramach którego prowadzący umieszcza na platformie szkolenie, które uczestnicy mogą tylko przeglądać lub rozwiązywać testy. Platforma to zdecydowanie więcej możliwości: nauka opiera się nie tylko na udostępnianiu treści, ale także na dyskusji i wymianie poglądów. Forum dyskusyjne jest automatycznie tworzone dla każdej lekcji, co umożliwia interakcję, zwiększając tym samym atrakcyjność szkolenia i jego efektywność.

Po piąte: bez abonamentu i dodatkowych opłat

Instalacja i wdrożenie platformy wiąże się z jednorazową opłatą, niezależnie od ilości kursów oraz uczestników biorących udział w szkoleniach. Dodatkowa korzyść, jaką daje platforma do prowadzenia szkoleń, to moduł umożliwiający prowadzenie strony internetowej, bloga itd.

Zachęcamy do skorzystania z bezpłatnej prezentacji i testów, dzięki którym można sprawdzić, jak intuicyjnie i łatwo działa platforma do szkoleń oraz poznać jej atuty.

Więcej informacji na temat platformy do szkoleń.

Krzysztof Kwaśniewski

Krzysztof Kwaśniewski

Członek zarządu, menadżer projektów at eTechnologie
Pomaga przedsiębiorstwom i instytucjom wykorzystać platformę e-learningową Spoti, doradza i prowadzi szkolenia z zakresu wykorzystania nowych technologii. Porozmawiajmy o możliwościach formach współpracy. Zarezerwuj termin spotkania (w wirtualnym pokoju).
Krzysztof Kwaśniewski
Krzysztof Kwaśniewski